KURUMSAL BİLGİLER

ANASAYFA

Kurumsal Bilgiler

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

2018 yılında kurularak temizliğe farklı bir bakış açısı getirerek faaliyet veren şirketimiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bursa ‘da hizmet vermekte olan şirketimiz, işinde uzman haline gelmiş eğitimli ve yeterli tecrübelere sahip personelimiz ile “Güvenilir bir temizlik için hizmetinizdeyiz” sloganı öncülüğünde siz değerli müşterilerimize hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.  G&B Temizlik Şirketi, temizlik şirketleri sektöründe kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyerek her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Yolumuza devam ederken, siz müşterilerimizi anlamak, hizmet kalitemizi artırmak ve kendimizi yerinize koymak tercihlerimizin ilklerini oluşturdu. Bu nedenle, hedef belirlerken sizleri en başa koyduk. Hedefe giden bu yolda amacımız, sizlere daha kaliteli yaşanabilir mekanlar, daha verimli çalışma sahaları yaratabilmek.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, G&B nin dünyanın dört bir yanında gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlıktadır.